top of page

PROJELERİMİZ

RENDER 1_edited_edited.jpg
Siyah Yazı Logo.png

PROJELERİMİZ

Çapa 1

Describe your image

Describe your image

Describe your image

Describe your image

Describe your image

Describe your image

Sizin ve geleceğimiz için 

çalışıyoruz.

2020 yılından itibaren Şile bölgesinde proje,uygulama,emlak,tasarım gibi alanlarda faaliyetlerimizi ERM MİMARLIK bünyesinde sürdürmekteyiz.

Hakkımızda

Misyonumuz

2021 yılında 3 kişilik mimar kadromuz ile İstanbul ilinin Şile ilçesinde hizmet vermeye başladık.  3 mimar aynı zamanda 3 arkadaş olarak yola çıktık. Mimarlık bölümünü FMV Işık Üniversitesi'nde tamamladık. Yenilikçilik ve tasarım başta olmak üzere mimari proje, inşaat, taahhüt, iç mimari ve görselleştirme alanlarında faaliyet göstermekteyiz.

Vizyonumuz

Tasarımlarımız, fikirlerimiz, çözümlerimiz ve iş ahlakımız ile; içinde bulunduğumuz tüm oluşumlar için yenilikçi düşünce tarzıyla toplulukta fark yaratmak ve toplumda örnek olarak gösterilecek bir topluluk oluşturmak.

 Hayallerinizin temellerinin atıldığı projelerde yer almak isteyen ekibimizle 2021 yılında Şile'de faaliyet göstermeye başladık. İlk mimarlardan kabul edilen Vitruvius bir mimari eseri oluşturan 3 temel bileşeni "İşlevsellik", Güzellik" ve "Sağlamlık" başlıkları altında incelemiştir. Amacımız bu doğrultuda en iyi sonuca ulaşmak ve en iyi hizmeti vermektir. 

Çapa 2

Bize ulaşmak çok kolay

Şile

Çavuş Mahallesi Çayırlar Caddesi No:67/2/Şile/İstanbul

Telefon: 0(535) 019 07 29

Email:mimarlikerm@gmail.com

Hangi hizmetleri veriyoruz.

 

 

Hayallerinizin temellerini kararlılık

ve

azimle

 atıyoruz.

Siyah Yazı Logo.png
bottom of page